Wywiad gospodarczy Łódź

Wywiad gospodarczy czyli spokojny biznes dla przedsiębiorcy.

W ciągu 11 lat prowadzenia własnego biura detektywistycznego, a w chwili obecnej kolejnego biura detektywistycznego w Łodzi, jako profesjonalny prywatny detektywlodzbanaszewski spotykam klientów biznesmenów, kolegów, którzy wiele lat prowadzą firmy z różnych branż, na różną skalę z różnym skutkiem finansowym. Jednak łączy ich jedno: spotykają się ze mną ponieważ potrzebują pomocy. Ktoś ich oszukał, wyłudził pieniądze, wszedł w posiadanie ich nieruchomości w sposób nielegalny. Kiedy się spotykamy pytam zawsze tak samo: proszę Pana lub Pani, czy sprawdził Pan/Pani firmę, człowieka poprzez wywiad gospodarczy przed podjęciem decyzji o prowadzeniu wspólnych interesów? Odpowiedź niestety jest zawsze taka sama – NIE.

Wywiad gospodarczy

Ciągle aktualne pozostaje przysłowie „mądry Polak po szkodzie”. W krajach Europy zachodniej dobrym zwyczajem jest sprawdzenie kontrahentów jeszcze zanim usiądziemy do poważnych rozmów, a co dopiero mówić o wspólnych interesach. Wielkie korporacje i zagraniczne firmy robią to zawsze, nawet w Polsce. Dlaczego zatem polscy biznesmeni zaczynają to robić w momencie, gdy zostają oszukani, kiedy dowiadują się ze ich wspólnicy nic nie mają, że nie jest to pierwszy raz i już wcześniej kogoś oszukali. Jednak wtedy już najczęściej jest za późno. Kończy się to dramatem życiowym: bankructwo firmy, brak środków, co często równolegle pociąga za sobą upadek życia prywatnego, rodzinnego – małżonek odchodzi, zaczyna się uzależnienie oraz inne dramaty, o których nie chce pisać. Prawnik, sąd, komornik, straconych kilkadziesiąt tysięcy i żadnego efektu. Wówczas zadają sobie pytanie co mogą jeszcze zrobić. Zapada decyzja: prywatny detektyw, a najlepiej skuteczny prywatny detektyw.

Detektyw gospodarczy

Dam Państwu radę: czy nie lepiej – a z pewnością taniej i skuteczniej – sprawdzić firmę lub osobę reprezentującą daną firmę przed podpisaniem umowy? Koszt takiego działania jest o wiele mniejszy niż konsekwencje finansowe wejścia we wspólny biznes z osobą, o której wiemy tylko tyle ile ona sama chce nam powiedzieć.  

Profesjonalna agencja detektywistyczna detektywlodzbanaszewski.pl proponuje Państwu wszelkie dostępne możliwości sprawdzenia partnerów, kontrahentów, klientów. Ale również inne, indywidualne propozycje, o których porozmawiamy podczas spotkania w naszym biurze w Łodzi. Jesteśmy w stanie zaproponować wiele rozwiązań gwarantujących satysfakcjonujące efekty, pozwalające zapobiec przyszłej i nie rzadko pewnej tragedii, po której często nie możemy się już podnieść.

Nasza dewiza – godzina spotkania z naszymi specjalistami i niewielki koszt w porównaniu z ewentualnymi stratami i konsekwencjami nie jest ani czasem ani kosztem straconym.

Zapraszamy na spotkanie.


Detektyw Łódź Banaszewski - Kontakt