Sprawy ze stosunku pracy

Dlaczego dziś piszę artykuł ze spraw dotyczących stosunków pracy? Ano odpowiedź jest dosyć prosta. W ostatnich dniach, jako właściciel Biura detektywistycznego odebrałem kilka telefonów w tym temacie. Jako, że i czas jest trudny, wiadomo pandemia nie odpuszcza to i relacje miedzy pracodawcą a pracownikiem również nie należą do najłatwiejszych! Niestety dużo firm boryka się z tym problemem, ciężki czas próbują wykorzystać tak i szefowie często obniżając pensje lub za tę samą pensje dokładając roboty, a pracownicy idą na zwolnienia lekarskie, a często w tym czasie dorabiają sobie na czarno w innych miejscach. 

Dochodzenie winy pracodawcy lub pracownika

Właśnie w tym miejscu wkraczamy My, jako profesjonalna ekipa prywatnych detektywów, która zjadła zęby na podobnych sprawach zajmiemy się tym problemem z należytą starannością, dyskrecją a przede wszystkich z pożądanym efektem dla naszego Zleceniodawcy. Z mojego doświadczenia, jako świadek w Sądzie z reguły proponujemy tydzień pracy w celu udokumentowania pracy na dwa fronty lub pracy, podczas kiedy jesteśmy na L4 i powinniśmy siedzieć w domu. Koszt takiego zlecenia szybko zwraca się kilkakrotnie, jest również straszakiem dla innych pracowników planujących podobne zachowania. Biura detektywistyczne detektywbanaszewski.pl i łódzkie detektywlodzbanaszewski.pl od lat skutecznie rozwiązują tego typu sprawy, rzetelnie i profesjonalnie przygotowując dowody oszustwa dla takich instytucji państwowych jak Sąd lub Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Kontrola pracowników

Zdobyta wiedza wraz z możliwością przeprowadzenia badania na potocznie zwanym wykrywaczu kłamstw pozwala na skuteczną i szybką reakcję w celu wyjaśnienia wszelkich patologicznych i przestępczych zrachowań pracowników każdego szczebla w firmie. Chcę tu wyraźnie podkreślić, że jest to problem, który może dotyczyć nawet kadry managerskiej wysokiego szczebla a niejednokrotnie nawet Zarządu wielkich korporacyjnych spółek. Tu właśnie mają zastosowanie polskie porzekadła: okazja czyni złodzieja, apetyt rośnie w miarę jedzenia, czyli im większe możliwości tym większe kradzieże. Prywatni detektywi z agencji detektywistycznej detektywbanaszewski.pl i detektywlodzbanaszewski.pl służą Państwu swoją pomocą tak jak dla mikro firm prowadzonych często jednoosobowo jak i dla spółek zatrudniających od kilku do kilkuset pracowników. Zapraszamy do kontaktu, czekamy pod numerem telefonu 602263233, biuro w Łodzi to Plac Zwycięstwa 2 pokój 22, nie czekajcie aż będzie za późno, reagujcie natychmiast, trzeba razem likwidować takie zachowania.Detektyw Łódź Banaszewski - Kontakt