Detektyw za granicą - Działania operacyjne poza granicami kraju

Detektyw za granicą

Jak już pisałem na podstronie: usługi detektywistyczne łódź, nasza agencja detektywlodzbanaszewski.pl jak i detektywbanaszewski.pl działa głównie na terenie Łodzi i województwa łódzkiego, ale jeśli zajdzie taka potrzeba, możemy udać się w jakikolwiek zakątek Polski lub świata, aby skutecznie rozwiązać Państwa problem. Jak zwykle posłużę się przykładami ze swojej pracy operacyjnej, aby przybliżyć Państwu temat Detektyw za granicą. Uważam, że tylko praktyka, a nie teoria odzwierciedlają możliwości i skuteczność pracy operacyjnej profesjonalnego biura detektywistycznego.

Jednym z większych wyzwań dla agencji detektywlodzbanaszewski.pl była pomoc matce pragnącej oczyścić pamięć po swoim zmarłym synu. Mężczyzna zmarł w Anglii z opinią nałogowego narkomana, agresywnego pracownika, a na domiar złego rzekomego pedofila. Działaliśmy w okolicach Londynu. W momencie realizacji tego zlecenia od śmierci syna Zleceniodawczyni minęło około 3 lat, więc kawał czasu. Nie wdając się w szczegóły, wyjawię, że wynikiem mojego śledztwa było przede wszystkim wykazanie niedbalstwa angielskiej policji, wskazanie nieprawdziwego miejsca zgonu w raporcie koronera, co spowodowało nie małe zamieszanie. Udowodniłem, że większość oskarżeń opierała się na niewiarygodnych świadkach, zamieszanych również w sprawy z narkotykami. Opinia policji okazała się tendencyjna, powodowana chęcią szybkiego zamknięcia sprawy i zrzucenia winy na polskiego imigranta.

Po otrzymaniu mojego sprawozdania polska prokuratura dysponując materiałami dowodowymi dostarczonymi przez nasze biuro detektywistyczne w Łodzi mogła zwrócić się do angielskiej policji o ponowne przyjrzenie się tej sprawie. Nie muszę dodawać, że klientka była bardzo zadowolona z efektów pracy ekipy doświadczonych i profesjonalnych prywatnych detektywów.

Działania operacyjne poza granicami kraju

Druga sprawa z tematu detektyw za granicą to rodzaj zlecenia, z jakim mamy do czynienia najczęściej. Udaliśmy się do słynnego węgierskiego kurortu Hajduszoboszlo śledzić męża Zleceniodawczyni, który był z córką na wczasach. Jak Państwo domyślacie się nie było trudno zdobyć dowodów na zdradę małżeńską. W pakiecie klientka dostała jeszcze dowody, że maż, mając pod opieką dwunastoletnią córkę, upija się codziennie. Obserwowany niesłusznie czuł się bezkarny, niewidzialny i nieuchwytny przekraczając granice Polski.

Na koniec dodam, ze poza granicami kraju liczą się bardzo dobre kontakty z naszymi kolegami z Niemiec i Anglii. Mamy też bardzo dobre kontakty na Ukrainie. Po spotkaniu z nami w ciągu kilku dni dowiecie się Państwo czy jesteśmy w stanie pomóc i rozwiązać problem. Zapewniam, że nasza deklaracja podjęcia działań daje Państwu pewność satysfakcjonującego wyniku. Nie rzucamy słów na wiatr – jeśli mówimy, że damy radę – to znaczy, że tak będzie.

Zapraszamy do kontaktu.