Przepraszam Państwa, że tak długo nie pisałem nic na naszego bloga: detektywlodzbanaszewski.pl, ale od początku marca biura detektywistyczne: detektywbanaszewski.pl i detektywlodzbanaszewski.pl pracują pełną parą. Wszyscy prywatni detektywi należący do naszych stałych współpracowników mają cały czas zajęcie. Polecenia od mecenasów z Katowic, od byłych klientów z Łodzi robią najlepszą reklamę. Różnorodność spraw, którymi obecnie zajmuje się ekipa profesjonalnych detektywów jest bardzo bogata jak i różnorodność klientów, dla których pracujemy. Udawadniamy zdradę małżonka, udowadniamy próbę wyłudzania nagminnie coraz większych kwot już od byłego partnera życiowego. Sprawdzamy ojcostwo małoletniej córki i na koniec sprawdzamy, już od dłuższego czasu podwójne życie byłej -a może ciągle aktualnej, niedoszłej żony?

Profesjonalna agencja detektywistyczna

Rzetelność, profesjonalizm i wiarygodność detektywów pracujących dla Agencji detektywistycznych: detektywbanaszewski.pl i detektywlodzbanaszewski.pl gwarantuje satysfakcje i wynik pozwalający liczyć na szybką i sprawną procedurę w Sądzie. W między czasie trafiają się jeszcze jakieś drobne sprawy takie jak wydobycie z telefonu klienta esemesów sprzed kilku lat, zlecamy to najlepszym technikom dysponującym sprzętem, którego nie powstydzą się służby specjalne. Od wielu tygodni nie miałem czasu siąść przed komputerem i podzielić się z Państwem nasza codziennością i przede wszystkim jak, już na początku pisałem, że będą to tylko prawdziwe historie, o których czytając mogą Państwo pomyśleć, że może to spotkać każdego z nas.

Prywatny detektyw

Wszyscy prywatni detektywi od wielu lat pracujący dla biura detektywistycznego detektybanaszewski.pl i detektylodzbanaszewski.pl to zaprawieniu w boju ludzie, mężczyźni i kobiety potrafiący szybko się dostosować do sytuacji, reagujący logicznie i co najważniejsze skutecznie na nowe wyzwania pojawiające się wraz z nowinkami technicznymi, programami w telewizji często pokazującymi już prawie wszystko, co robią służby mundurowe, agencje detektywistyczne i wojsko. Obecnie już chyba wszystko zostało pokazane w telewizji a jednak ciągle mamy wyniki, które satysfakcjonują naszych klientów i często pozwalają ich pełnomocnikom na szybka wygrana w Sądzie. Na koniec przypominam, że kontakt z nami jest prawie 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu! Powtarzam- zawsze darmowe spotkanie, pełne doradztwo w sprawach trudnych. Adres to Lódz Plac Zwycięstwa 2 pokój 22.Oczywiscie spotkanie w tym samym dniu jest raczej nie możliwe, ale już w ciągu dwóch lub trzech dni- tak. Detektyw Łódź Banaszewski - Kontakt