Poszukiwanie osób zaginionych i mienia

Nasze biuro detektywistyczne w Łodzi oferuję pomoc w zakresie poszukiwanie osób zaginionych i mienia.

Poszukiwanie osób zaginionych przez detektywa

Coraz częściej słyszy się o osobach, które zniknęły bez śladu. Powodem może być konflikt w rodzinie, choroba, ukrywanie się przed wierzycielami, a nawet porachunki. W takich przypadkach należy bardzo szybko działać. Ważne jest doświadczenie i profesjonalizm w poszukiwaniach. Często Służby Państwowe nie pomagają na tyle skutecznie w poszukiwaniach osoby zaginionej, sprawa się przeciąga, a czas mija. Warto wtedy zgłosić się do profesjonalnego biura detektywistycznego. Gwarantujemy, że zajmiemy się Państwa problemem rzetelnie, profesjonalnie i jeśli będzie to możliwe – z pozytywnymi skutkami.

Poszukiwanie mienia przez detektywa

Od wielu lat w naszym biurze pojawiają się osoby, którym przytrafiła się sytuacja, z którą nie mogą sobie samodzielnie poradzić. Są to sytuacje typu: kradzież samochodu, roweru, telefonu, kradzież w domu, uszkodzenie auta, a nawet ucieczka z miejsca wypadku. W takich przypadkach w pierwszej kolejności należy zgłosić fakt na policji, jednak jeśli chcemy przyspieszyć tok poszukiwań, warto skorzystać z usług detektywistycznych. Dzięki naszej pomocy można szybciej ustalić sprawcę lub znaleźć dowody. W takich sytuacjach serdecznie zapraszamy do naszego biura detektywistycznego w Łodzi.

Poszukiwanie osób przez detektywa

Jak często zdarza się, że poznaliśmy kogoś w pociągu lub na koncercie, znamy tylko imię i nazwisko, czasami wiemy w jakim mieście mieszka, pracuje, zapomnieliśmy poprosić o numer telefonu lub umówić się na spotkanie i wtedy szukamy po portalach…Niestety bezskutecznie? Jak często ktoś w przeszłości nas oszukał, okradł, a teraz ukrywa się przed nami?

Poszukiwanie osób zaginionych i mienia to dla naszego biura detektywistycznego ciekawe, a zarazem wymagające poświęcenia i zaangażowania sprawy. Lubimy wyzwania, a jeszcze bardziej widoczne efekty podczas wykonywania naszej pracy. Jeśli nie chcą Państwo odpuścić, a wszystkie metody już zostały wyczerpane, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem detektywistycznym Łódź. Gwarantujemy dyskrecję i profesjonalizm.

 

Poszukiwanie osób 

Po jakim czasie poszukuje się osób ?

Policja podejmuje poszukiwanie osoby zaginionej po otrzymaniu informacji o jej zaginięciu. Dużą wagę przywiązuje do poszukiwań osób, które ze względu na stan zdrowia lub wiek (małe dzieci, osoby starsze i nieporadne) mogą stać się ofiarami przestępstw.

 

Od czego zacząć poszukiwania zaginionych?

 

Pierwszym krokiem powinno być zgłoszenie zaginięcia na policję. Jednak w przypadku osób dorosłych, służby zgłoszenie takie przyjmują dopiero po 24 lub 48 godzinach. Wyjątkiem są sytuacje wskazujące na zagrożenie życia lub zdrowia zaginionej osoby.

Jak sprawdzić czy ktoś nie trafił do szpitala?

Za pomocą bazy można sprawdzić, czy pacjent, który trafił do szpitala bez dokumentów, albo którego w szpitalu nikt nie odwiedza, nie jest przypadkiem poszukiwany jako osoba zaginiona. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę znane kryteria, np. płeć, wzrost, przypuszczalny wiek.

Kiedy uruchamiany jest Child Alert?

Child Alert to system alarmowy, stosowany w przypadku zaginięcia dziecka. Ma zastosowanie do dzieci, do 18 roku życia, których rodzice lub opiekunowie stwierdzą zaginięcie.

Jak policja szuka zaginionych?

Idź osobiście na najbliższy komisariat w miejscu zaginięcia (ewentualnie najbliższy Twojego miejsca zamieszkania). Poinformuj, że chcesz zgłosić zaginięcie. Przyjęcie trwa około godziny, policjant musi poznać jak najwięcej faktów, aby móc Ci pomóc w poszukiwaniach. Zostaniesz poproszony o zdjęcie zaginionego.

Poszukiwanie mienia

Zajmujemy się poszukiwaniem osób: zaginionych, ukrywających się, dłużników, uciekinierów z domu, dawnych znajomych; ustaleniem miejsca zamieszkania, ustaleniem miejsca pracy. Nasze metody polegają na ustaleniu:

  • okoliczności i przyczyn zaginięcia osoby poszukiwanej,
  • w bazach danych instytucji i organów Państwa informacji mogących być pomocnymi w przedmiotowych ustaleniach,
  • świadków zdarzenia lub mogących wnieść coś ważnego do sprawy,
  • ewentualnych sprawców porwania oraz ich obserwacji,
  • rozkładu dnia osoby poszukiwanej bezpośrednio przed zaginięciem lub uprowadzeniem,
  • kontaktów towarzyskich osoby zaginionej lub uprowadzonej,
  • kontakt z ewentualnymi porywaczami i będziemy prowadzić w imieniu Klienta negocjacje.

 

 

Ustalanie majątku

Aby odzyskać Państwa wierzytelności, ustalić majątek partnera lub dłużnika oferujemy usługę ustalenia majątku osób fizycznych, prawnych i firm. Dzięki naszym działaniom weryfikujemy majątek i dochody w sprawach wynikających ze stosunków prawnych dotyczących osób fizycznych, które realizujemy w ramach wywiadu i pracy obserwacyjnej. 


Detektyw Łódź Banaszewski - Kontakt