Audyt Bezpieczeństwa to pojęcie do niedawna zarezerwowane dla firm, przedsiębiorstw, urzędów itd. Agencja Detektywistyczna dektywlodzbanaszewski.pl obala ten mit. Jako doświadczeni i profesjonalni prywatni detektywi, wyjaśniający od wielu lat, dla wielkich i małych podmiotów gospodarczych i również osób prywatnych, zlecenia mające na celu rozwiązanie ich problemów zauważyliśmy, że dawno już zatarła się różnica. Każdy chce się czuć bezpiecznie obojętnie czy to spółka, czy jednoosobowa działalność gospodarcza czy rodzina firma lub osoba indywidualna.

Wykrywanie podsłuchów

Telewizja, internet pokazują dokładnie jak praktycznie od zera można komuś podłożyć podsłuch lub zainstalować kamerkę, jak otworzyć drzwi bez klucza, jak podłożyć GPS w telefonie lub samochodzie, jak ukryć coś, aby ofiara dowiedziała się o tym jak najpóźniej itd. My, jako zespół doświadczonych zawodowców, którzy od wielu lat walczą z tego rodzaju przestępczymi zachowaniami, biuro detektywistyczne detektywlodzbanaszewski.pl w kooperacji z biurem detektywbanaszewski.pl korzystamy z pomocy najlepszych fachowców, pracujących na najlepszym sprzęcie, byłych techników pracujących w przeszłości w Służbach Specjalnych. Tu pojawia się odpowiedź, dlaczego wykrywanie podsłuchów i innych urządzeń szpiegowskich w mieszkaniu około 30-40 metrów kosztuje nie 1.000,00 PLN lecz ponad 2.000,00 PLN.

Ile kosztuje wykrywanie podsłuchów

Każdy może kupić w Internecie lub sklepie szpiegowskim urządzenie za kilkaset złotych i sprawdzić sobie mieszkanie, samochód, biuro i wyszłoby taniej prawda? I tu właśnie jest haczyk, kto i na jakim sprzęcie pracuje, co potrafi wykryć, czy tylko urządzenie, które pracuje, które jest podłączone do prądu? Czy również urządzenia pasywne, takie, które często są uśpione a działają tylko wtedy, gdy nasz sprawca chce tego? Tu właśnie jest odpowiedź, że pełny profesjonalizm i 100% skuteczność wymaga profesjonalnego przygotowania ludzi, którzy to robią jak i również sprzętu na poziomie światowym, który nie zostaje w tyle za światowymi nowinkami. Tak jak jest napisane w ofercie Agencji detektywbanaszewski.pl i detektylodzbanaszewski.pl współpracujemy tylko i wyłącznie z zawodowcami, którzy przysłowiowo zęby zjedli podczas pracy na służbie i zaraz po jej skończeniu weszli do prywatnego biznesu. Tylko to gwarantuje, że ktoś, kto chce Państwa inwigilować zostanie bardzo szybko wykryty a później rozpoznany.

Jak zapewnić bezpieczeństwo w firmie

Mamy też ofertę dla firm, które chciałyby mieć na stale taki profesjonalny sprzęt u siebie i móc w każdej chwili sprawdzić na przykład pokój, biuro, samochód urządzeniem, które po małym przeszkoleniu każdy z nas może użyć, jest ono jednak bardzo drogie – jego cena wynosi około 500.000,00 PLN. Jest sprowadzany z krajów bloku wschodniego, podobny do urządzenia, którym często jesteśmy sprawdzani na lotnisku. Zapraszam do kontaktu, Prywatny detektyw Łódź czeka, aby Państwu pomóc!Detektyw Łódź Banaszewski - Kontakt