Wykrywanie podsłuchów w pomieszczeniach i pojazdach

Wykrywanie podsłuchów jest tematem dość skomplikowanym, a na pewno niełatwym dla początkującego użytkownika nie znającego zagadnień z tej dziedziny. Każdy sposób i każdy etap przetwarzania informacji zagrożony jest podsłuchem. Niezależnie czy jest to dźwięk, obraz czy też treści generowane drogą elektroniczną.

Przy wykrywaniu podsłuchów należy zwrócić uwagę, że nie istnieje żaden magiczny i jedynie słuszny sposób, aby wykryć wszystkie rodzaje urządzeń podsłuchowych. Lokalizacja podsłuchów jest żmudną pracą wymagającą dużego doświadczenia i ogromnej wiedzy od techników wykonujących te czynności oraz wymaga zastosowania różnorodnego sprzętu.

Biuro detektywistyczne detektywlodzbanaszewski.pl oraz DetektywBanaszewski.pl zajmujące się tym problemem od wielu lat, gwarantuje 100 procentowy wynik w każdym podejrzanym miejscu czy to jest dom, mieszkanie, samochód. Znajomość metod stosowanych w posłuchach, wszechstronne analizy techniczne, oraz bogate doświadczenie jakim dysponujemy pozwala na przeprowadzenie kompleksowych badań. Wykrywanie podsłuchów w obiektach biurowych, w pojazdach pod kątem urządzeń podsłuchowych i lokalizatorów GPS, telefonów komórkowych oraz sprzętu komputerowego na obecność programów szpiegujących. Wsparciem jest specjalistyczny sprzęt umożliwiający sprawdzenie obecności różnego typu urządzeń działających w oparciu o różnorodne technologie podsłuchowe takie jak audio i wideo, nadajniki radiowe, podsłuchy przewodowe, mikrofony laserowe, dyktafony, również takie, które w chwili badania są nieaktywne, czyli wyłączone lub pozbawione zasilania.


Detektyw Łódź Banaszewski - Kontakt