Wykrywanie podsłuchów w pomieszczeniach i pojazdach

Wykrywanie podsłuchów jest tematem dość skomplikowanym, a na pewno niełatwym dla początkującego użytkownika nie znającego zagadnień z tej dziedziny. Każdy sposób i każdy etap przetwarzania informacji zagrożony jest podsłuchem. Niezależnie czy jest to dźwięk, obraz czy też treści generowane drogą elektroniczną.

Wykrywanie podsłuchów

Przy wykrywaniu podsłuchów należy zwrócić uwagę, że nie istnieje żaden magiczny i jedynie słuszny sposób, aby wykryć wszystkie rodzaje urządzeń podsłuchowych. Lokalizacja podsłuchów jest żmudną pracą wymagającą dużego doświadczenia i ogromnej wiedzy od techników wykonujących te czynności oraz wymaga zastosowania różnorodnego sprzętu.

Biuro detektywistyczne detektywlodzbanaszewski.pl oraz DetektywBanaszewski.pl zajmujące się tym problemem od wielu lat, gwarantuje 100 procentowy wynik w każdym podejrzanym miejscu czy to jest dom, mieszkanie, samochód. Znajomość metod stosowanych w posłuchach, wszechstronne analizy techniczne, oraz bogate doświadczenie jakim dysponujemy pozwala na przeprowadzenie kompleksowych badań.

Jak wykryć podsłuch

Wykrywanie podsłuchów w obiektach biurowych, w pojazdach pod kątem urządzeń podsłuchowych i lokalizatorów GPS, telefonów komórkowych oraz sprzętu komputerowego na obecność programów szpiegujących. Wsparciem jest specjalistyczny sprzęt umożliwiający sprawdzenie obecności różnego typu urządzeń działających w oparciu o różnorodne technologie podsłuchowe takie jak audio i wideo, nadajniki radiowe, podsłuchy przewodowe, mikrofony laserowe, dyktafony, również takie, które w chwili badania są nieaktywne, czyli wyłączone lub pozbawione zasilania.


Detektyw Łódź Banaszewski - Kontakt