Pierwsze dwa miesiące nowego roku to wbrew pozorom dosyć intensywne dni pracy dla ekipy prywatnych detektywów biura detektywistycznego i trochę jakby mniej dla moich współpracowników biura detektywbanaszewski.pl. Już na końcu stycznia i początku lutego spotkały nas małe niespodzianki. Moi koledzy i znajomi twierdza, że samemu w Internecie można znaleźć wszystko i wszystkich – Ja jednak uważam, że to lekka przesada a 100% pewność może dać tylko praca takich profesjonalistów jak ja i moja ekipa. Tak jak Państwo zauważyliście dzielę się na moim blogu tylko i wyłącznie prawdziwymi sytuacjami oczywiście opisanymi tak, aby nie mogły naprowadzić czytelnika ani na miejsce ani na Zleceniodawcę takiego zlecenia, lecz gwarantuje – są jak najbardziej prawdziwe.

Poszukiwanie osób przez detektywa

Zdarzyły się w mojej prawie trzynastoletniej karierze prywatnego detektywa, który szukał już ludzi w Anglii, Czechach, Węgrzech, Niemczech, Słowacji, Belgii i niemal całej Polsce. Pierwsza była moja znajoma ze Śląska, która zadzwoniła do mnie na początku stycznia bardzo zdenerwowana, nie dziwię jej się, mąż zostawił ja z dzieckiem i odszedł do innej, jeszcze się nie zdecydowała na dalsza współprace z naszą profesjonalną drużyną: detektywbanaszewski.pl i detektywlodzbanaszewski.pl, na razie pomogliśmy jej ustalić miejsce zamieszkania kochanki męża, jest w takim szoku, że nie może się zdecydować na nasza pracę w celu uzyskania dowodu zdrady męża i wygrania sprawy w Sadzie z jego winy. Nie ponaglam, myślę, że z czasem, kiedy dowie się po pozwie, jaką jest niedobrą żoną i matką i oczywiście, kiedy mąż zezna, że jest jej wierny i nigdy jej nie zdradził, wtedy zadzwoni.

Prywatny detektyw Łódź

Dewiza bycia Właścicielem dobrej agencji detektywistycznej jej cierpliwość, która jest drogą do sukcesu w tej branży. Nie minęło kilka dni i dzwoni mój kolega, z którym kilka lat temu pracowaliśmy dla naszego wielkiego ubezpieczyciela PZU, to właśnie jeden z tych, o których pisałem, że wszystko można znaleźć w Internecie. Wiec przez kilka miesięcy szukał bardzo bliskiego członka swojej rodziny, jak już znalazł to okazało, że to tylko ktoś albo o tym samym nazwisku albo ktoś, kto mieszkał tu bardzo dawno temu i nie wiadomo gdzie jest teraz. Jak mi później opowiedział, jego prywatne śledztwo trwało około 2 miesięcy, przeprowadził kilkanaście rozmów telefonicznych, przejeździł kilkaset kilometrów, odwiedził kilka miast na Śląsku a mieszka w Małopolsce, stracił sporo czasu, a mógł w tym czasie pracować nad swoimi sprawami?

Praca biura detektywistycznego

W końcu przyszedł ten dzień, zadzwonił do Biura detektywistycznego detektywbanaszewski.pl umówił się na wizytę, zlecił nam sprawę i nie minął tydzień czasu i mogłem Mu zakomunikować, że człowiek, którego szuka mieszka od kilkudziesięciu lat w Niemczech. Tu zakończę, sprawa jest rozwojowa czekam, aż otworzą granice naszego zachodniego sąsiada .Aby ogłosić pełny sukces muszę jeszcze chwilę poczekać, kiedy mój kolega będzie mógł się spotkać ze swoim bliskim twarzą w twarz. Jak zawsze zachęcam do kontaktu z nami, konsultacja jest bezpłatna. Zapraszamy do Łodzi, Plac Zwycięstwa 2 pokój 22, czekamy na Ciebie od 13 lat pracujemy dla Was profesjonalni detektywi, w Łodzi i Katowicach: detektywbanaszewski.pl i detektylodzbanaszewski.pl.Detektyw Łódź Banaszewski - Kontakt