iProtect-1216

We wrześniu prywatni detektywi z naszego biura detektywistycznego, mieszczącego w Łodzi na Placu Zwycięstwa 2 pokój 22, wyjątkowo nie mieli za dużo roboty. Dokończyliśmy sprawy z sierpnia.

Wpadły dwa nowe zlecenia. Jedno realizowane razem z kolegami z biura detektywbanaszewski.pl ma Śląsku, drugie dotyczące łączenia prywatnych relacji z zawodowymi. Już dawno ktoś mądry wymyślił maksymę, aby nie łączyć pracę z życiem zawodowym. Sielanka trwa do czasu, kiedy pojawi się problem. Jaki najczęściej? Wiadomo, kasa lub inna kobieta/mężczyzna. Zaczynają się schody, były partner za żadne pieniądze nie chce odejść z firmy, ma nowego partnera. Nie chce spłaty, bo firma świetnie działa. Próbuje na własną rękę dorabiać, ukrywać swoje niecne cele polegające w końcu na założeniu nowej firmy, najczęściej na bazie naszych wspólnych kontrahentów.

Kiedy już nasze własne śledztwo (najczęściej w internecie, później nieporadne próby śledzenia) kończy się bez żadnego efektu, a nawet coraz częściej wpadką, w końcu udajemy się do profesjonalistów. Cala ekipa prywatnych detektywów z biura detektywistycznego detektywlodzbanaszewski.pl profesjonalnie i rzetelnie rozwiąże Państwa problem.

Jak co roku, kiedy kończy się rok kalendarzowy, trafia się wiecej telefonów o badanie na wariografie. W tym miesiącu osobiście, jako profesjonalny poligrafer od 2012 roku, przeprowadziłem dwa badania na Śląsku. Jedno dotyczące spraw bardzo intymnych, czyli zdrady fizycznej. Drugie to domniemanej ingerencji w sprzęt komputerowy.

Z racji wielu telefonów, gdzie Państwo chcą natychmiast sprawdzić czy nie macie podłożonego urządzenia gps pod samochodem, musieliśmy zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt: wykrywacz iProtect 1216. Od tej chwili jesteśmy wstanie przeprowadzić badanie w ciągu 24h od telefonu – nie musimy już czekać na ekipę, która ma praktycznie zawsze zajęty cały następny tydzień.

W październiku mieliśmy kilka dużych zleceń kilkutygodniowych i kilka krótkich. Wszyscy nasi klienci zostali profesjonalnie i dobrze odsłużeni przez prywatnych detektywów z Agencji detektywbanaszewski.pl i detektywlodzbanaszewski.pl.

Jak co roku okres Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny po nim jest raczej spokojnym czasem, ludzie myślą o swoich zmarłych bliskich. A jednak trafiło się zlecenia zaraz 02.11 2021 w Warszawie już o 6 rano. Jak zawsze zapraszam Państwa do kontaktu z numerem 602263233 i na bezpłatną poradę w naszym biurze.Detektyw Łódź Banaszewski - Kontakt