Pobieranie materiału genetycznego do badań na ojcostwo

Ojciec czy nie? Pobieranie materiału do badań na ojcostwo

Podzielę się z Państwem historią, która wydarzyła się naprawdę, a może się przydarzyć każdemu z nas. Nie będę wchodził w szczegóły, aby ktoś nie oskarżył mnie o wykorzystanie prawdziwej sprawy do tego opisu, więc będzie bardzo ogólnie. Sprawy typu pobieranie materiału do badań na ojcostwo dotyczą najczęściej ojców, którzy nie zawsze zgadzają się ze swoim ojcostwem.

A było to tak…

Wynajęło mnie małżeństwo mieszkające poza naszym krajem z tego powodu, że prawna opiekunka dziecka (babcia), co 3 miesiące pozywała mojego zleceniodawcę o podwyższenie alimentów. On zarabiał coraz więcej, gdyż ciężko pracował. Podczas mojego wywiadu stwierdził, że od wielu lat łoży na swoje dziecko, ale nie jest pewny co do tego czy jest ojcem, gdyż matka ich wspólnego dziecka miała w czasie małżeństwa i później innych partnerów seksualnych, co było powodem rozwodu jak i jego emigracji i również przekazania opieki dziecka babci.

Potwierdzenie ojcostwa

Zwrócili się więc do specjalistów z detektywlodzbanaszewski.pl, aby zdobyć dowód na to czy zleceniodawca jest faktycznie ojcem swojego dziecka czy nie jest, na którego łoży od wielu lat.

Po kilku dniach okazało się, że jest to misja prawie niewykonalna, a wręcz karkołomna. Babcia tak to zorganizowała, że jej wnuczka/wnuczek (nie będę zdradzał płci) poruszał się tylko na trasie szkoła – dom i nic więcej. Po kilku tygodniach myślałem, że damy sobie spokój, gdyż nie mogliśmy uzyskać materiału biologicznego w ramach istniejącego prawa. I wtedy nagle olśnienie…

Plan prawie niemożliwy i niewykonalny? A jednak!

Mała prowokacja i zachęta, jakby podanie kostki cukru koniowi i babcia sama wpuściła nas do swojego domu. O dziwo pozwoliła na pobranie wymazu, co pozwoliło na wysłanie do laboratorium i co było wielką niespodzianką nie tylko dla nas, ale również dla zleceniodawcy. Okazało się, że to nie dziecko zleceniodawcy, który od wiele lat łoży i spotykał się nie ze swoim biologicznym synem.

Po resztę szczegółów zapraszam na spotkanie z profesjonalnym zespołem skutecznych ludzi z biura detektywistycznego detektywlodzbanaszewski.pl. Nasza dewiza – „Nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia i ustalenia i nie jest to poza Państwa zasięgiem finansowym i moralnym”. Spotkajmy się i  porozmawiajmy, a na pewno razem coś wymyślimy. Prawda jest najważniejsza! Panowie, to nie wstyd ani hańba, żeby skorzystać z usługi typu pobieranie materiału do badań na ojcostwo. Czasem trzeba zwrócić się do specjalisty, żeby ustalić tak ważną sprawę życiową jak to „Czy jestem ojcem”.


Detektyw Łódź Banaszewski - Kontakt