Kolejny listopad… To już trzynasty miesiąc listopad w mojej pracy zawodowej prywatnego detektywa. Chciałem się z Państwem podzielić tą radosną wiadomością, że to już trzynasty rok, kiedy prywatni detektywi z agencji detektywistycznej detektywlodzbanaszewski.pl pracują z powodzeniem dla dobra i satysfakcji naszych Klientów. Od paru miesięcy to również małżeńskie biuro detektywistyczne Monika i Jacek Banaszewscy, które znajdą Państwo w Internecie pod adresem biurodetektywow.pl.

Listopad to miesiąc zadumy, przemyśleń, jak i urodzin mojej Żony, która od niedawna została prywatnym detektywem. Z powodzeniem pomaga nam przy nowych zleceniach, oczywiście pod fachowym okiem moim i moich profesjonalnych kolegów, którzy zjedli zęby, pracując w przeszłości w terenie.

Również w listopadzie odbył się Walny Zjazd członków Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów (PSLD.pl), do którego należę już od prawie jedenastu lat. Jesteśmy wraz z kolegami członkami IKD, czyli Europejskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów. Spotkanie bardzo owocne. Nie ma w Polsce takiego drugiego Związku, który by w jednym miejscu skupiał tak dobrze przygotowanych i profesjonalnych prywatnych detektywów. Była to wiec okazja do wymiany doświadczeń, uwag, problemów, które pojawiły się u nas w ciągu ostatnich paru miesięcy.

Wracająć do zawodowych spraw… Co ciekawostka, pojawiła się klientka, która nie mogła się zdecydować w sierpniu, a tu nagle dzwoni i mówi, że potrzebuje pomocy biura detektywistycznego za dwa dni. W normalnych warunkach powiedziałbym, że to nie możliwe, bo jesteśmy dosyć zajętą agencją detektywistyczna. W tym wypadku nie odmówiłem. Chciałbym się z Państwem podzielić tym zleceniem ku przestrodze: spraw, które można zrobić w okresie wiosenno-letnim, proszę nie odwlekać na okresy jesienno-zimowe. Może zdradzam jakieś tajemnice naszej profesji, ale może nasz przyszły klient przeczyta ten artykuł wcześniej, zanim zdecyduje się na pomoc prywatnych detektywów. Już tłumaczę: praca podczas tego zlecenia wymagała kilku prywatnych detektywów, zmiany wielu pojazdów, a finalnie postawienia samochodu bez agenta w środku. Bez detektywa, ale za to z wysokiej jakości kamerą, która mogła pracować przez wiele godzin i nagrać materiał w najlepszej jakości. Dlaczego bez detektywa? Bo praca prywatnych detektywów z naszej agencji od samego początku wzbudzała ciekawość mieszkańców tej krótkiej ulicy, na której wszyscy się znali. Natychmiast została wezwana policja, wielu ciekawskich podchodziło do nas. O tej porze roku warunki atmosferyczne nie sprzyjają dobrej obserwacji i utrwalaniu materiału: ciemno już przed godziną 16, a opady deszczu lub śniegu natychmiast powodują prawie niemożliwą obserwacje detektywa ze środka samochodu.

Jak zwykle zapraszam do darmowej porady, dzwoń pod numer 602 263 233!Detektyw Łódź Banaszewski - Kontakt