Przepraszam, że po raz kolejny piszę o tym samym, ale tak jak zawsze podkreślam na blogu detektywlodzbanaszewski.pl –znajdą Państwo tylko prawdziwe i na czasie tematy. Tyle się, słyszy w telewizji i czyta w Internecie o kolejnych tragediach, rozstaniach w małżeństwach, związkach. Niestety Pandemia bardzo pokazała nam jak trwały jest nasz związek? Jak silna jest miłość, która deklarowaliśmy na zawsze?

Problemy w związkach

W ciągu ostatnich kilku tygodni kilka razy dziennie odbieram telefony ze Szwecji, Niemiec, z wielu miast w Polsce, czy możemy porozmawiać, bo coś się dzieje w naszym związku, coś nie gra, moją druga połówka od dłuższego czasu zachowuje się dziwnie, nie ma relacji, nie ma rozmowy, Partner- Partnerka, znika na wiele godzin, chowa telefon, nawet do toalety z nim chodzi. Niestety przez telefon ekipa profesjonalnych detektywów: detektywlodzbanaszewski.pl i detektywbanaszewski.pl, nie pomogą, zawsze wychodzę z założenia, że jeśli to jest ważne zapraszam do biura na Plac Zwycięstwa 2 pokój 22, to nic nie kosztuje -tylko Wasz i mój czas, czasami te kilkanaście minut zupełnie zmieni państwa pogląd na sprawę, pomoże zrozumieć, dlaczego tak się dzieje.

Biuro detektywistyczne

Biuro detektywistyczne: detektywbanaszewski.pl od 13 lat i detektywlodzbanaszewski.pl od blisko 4lat są do Państwa dyspozycji-to zespół profesjonalnie przygotowanych i pracujących oddanie i rzetelnie dla Państwa, prywatnych detektywów. Drugi rok Pandemii niestety obnażył jak wiele związków trwało na siłę, wiele miesięcy prawie cały czas razem w tym samym miejscu, niejednokrotnie bez możliwości jakiejkolwiek separacji nawet na krótki czas. Nagle okazuje się, że wszystko, co robię nie pasuje mojemu małżonkowi, wszystko przeszkadza, jedna za druga awantura, ciche dni przechodzące w tygodnie i miesiące. I nagle olśnienie cos jest nie tak: telefon na hasło, cały czas przy sobie, wychodzi na zakupy i nie ma go –jej kilka godzin, wieczorem zawsze zmęczony, zmęczona.

Jak wykryć zdradę?

Oczywiście to pewnie nic takiego, jeszcze trochę i się zmieni, przejdzie, ale mijają tygodnie, miesiące i nic się nie zmienia, jest jeszcze gorzej. Wtedy pojawia się pomysł, sprawdzę go/ją, najpierw domowe sposoby, które nie dają żadnego efektu?! Wiec w końcu dzwonie do Agencji detektywistycznej, umawiam się na spotkanie i dowiaduję się, że prawie wszystko wskazuje na to, że już nie jesteśmy sami w naszym związku, jest ktoś trzeci. I wtedy pojawia się pytanie, co zrobić?. Ja, jako właściciel Biura detektywistycznego :detektywbanaszewski.pl i detektywlodzbanaszewski.pl członek zespołu prywatnych detektywów pracujących już prawie 13 lat ze sobą, odpowiadam zawsze to samo: Jednorazowy wydatek, może wygrać przyszłość w Sądzie i to, co podkreślam- lepiej jest mieć dowody zdrady a co Państwo z tym zrobią to już Wasza decyzja.Detektyw Łódź Banaszewski - Kontakt