Sprawy z zakresu stosunku pracy

Pracodawca-Pracownik

Od wieków istnieje problem w relacjach pracodawca-pracownik, ten pierwszy nie chce za dużo płacić a wiele wymaga, ten drugi, nie chce się narobić a chciałby dobrze zarobić, niestety rzadko, kiedy udaje się uzyskać taka harmonie. Każdy właściciel lub ktoś na wysokim stanowisku zgodnie mówią ze człowiek to najważniejszy element w firmie, ale nie zawsze udaje nam się dobrać uczciwych i rzetelnie wykonujących swoje obowiązki ludzi. Z wieloletniej praktyki najczęściej pojawiają się wśród pracowników niższego szczebla problemy z kradzieżą mienia, oszukiwanie z czasem pracy, lewe L4 a czasami wręcz próby wyłudzenia odszkodowania za rzekome wypadki przy pracy, choroby spowodowane stresem itp.

Na Śląsku miałem zlecenie od Właścicieli Dużego Zakładu Mięsnego, którego pracownica sadziła się o kilkadziesiąt tysięcy złotych twierdząc ze nie może pracować, a jednocześnie w nocy pracowała w konkurencyjnej firmie. Wielu tzw. mobilnych pracowników kantuje na kilometrach, paliwie, moglibyśmy tak wymieniać bez końca.

Weryfikacja przed w czasie i po ustaniu stosunku pracy dotyczy często pracowników średniego lub wyższego szczebla tzw. stanowiska managerskie, dużo lepiej płatne, obowiązkowo z samochodem telefonem i laptopem do dyspozycji!?Wielu jednak nie docenia tego i bardzo często nagminnie narusza warunki wzajemnej powinno się powiedzieć dobrej współpracy, Wielkim sukcesem naszej Agencji była współpraca z Firma Elcho SA, będąca właścicielem wielu nowoczesnych Elektrowni na całym świecie również i atomowych, szybko i efektywnie pomogliśmy ruszyć jej z budowa nowej nitki elektrociepłowniczej w Chorzowie Bytomiu, jak również skutecznie udowodniliśmy ogromne nadużycia zewnętrznej firmy zajmującej się obrotem biomasy dostarczanej do elektrociepłowni Elcho SA w Chorzowie.

Wiele lat owocnej współpracy z Dariuszem Pietraszewskim, właścicielem Strefaprawdy.Pl zajmującej się sprzedażą wariografów Amerykańskiej firmy Stoelting, szkoleniem i badaniami na wykrywaczu kłamstw(wariograf) zaowocowało duża ilością rozwiązanych zleceń o charakterze kryminalnym: kradzież, oszustwo, sprzedaż informacji itd. Miedzy innymi zajmowaliśmy się kradzieżą platynowego grota wartego milion złotych w hucie szklą w Zawierciu i tak by można wyliczać, może jeszcze wspomnę o kilkuletniej współpracy z PZU SA, TVN.

Nie ma takiej sprawy, której nie moglibyśmy się podjąć, związanej z Twoja firma, pracownikiem, wspólnikiem partnerem biznesowym? Lepiej reagować szybko i przed szkodą, bo to każdy wie mniej boli –detektywlodzbanaszewski.pl