Sprawy rodzinne

Sprawy rodzinne

PROFESJONALNE USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE
ZDRADA – WYKRYWANIE I ZDOBYWANIE DOWODÓW ZDRADY

Czy mówimy już o zdradzie? Tak poważne sprawy rodzinne Łódź rozwiązujemy profesjonalnie,szybko i dyskretnie.  Czy to już ten moment aby być przygotowanym na najgorsze? Czy to już będzie koniec naszego związku, małżeństwa? Czy to możliwe aby najbliższa osoba mogła mnie zdradzić?

Aby nie zwariować, trzeba się zwrócić do profesjonalisty!!
Już 12 lat prywatny detektyw Jacek Banaszewski, prowadzący z powodzeniem własną agencję detektywlodzbanaszewski.pl od 11 lat, skutecznie zajmuje się odpowiedzią na te jakże ważne pytania, które zadaje sobie każdy zraniony partner, mąż, żona. Wiele wygranych spraw w sądach w całej Polsce daje nam poczucie dobrze wypełnionego zadania, które jakże często zleca nam załamana ofiara, którą partner chce wymienić na lepszy model.

Detektywi Agencji detektywlodzbanaszewski.pl bardzo profesionalnie rozwiazują wasze sprawy rodzinne Łódź. Korzystają z najnowocześniejszego sprzętu technicznego, skutecznie optymalizującego koszty zlecenia. Doprowadzają sprawę do końca, włącznie z danymi kochanka lub kochanki. Następnie przygotowują w pełni przejrzyste sprawozdanie detektywistyczne wraz z dokumentacją filmową i fotograficzną z pracy operacyjnej. W razie potrzeby stawiają się bezpłatnie w sądzie w charakterze świadka na rozprawie rozwodowej.
Jak informowaliśmy na stronie głównej koszt każdego zlecenia jest rozpatrywany indywidualnie.